Φόρτωση...

Μερίδιο ημιτελούς οικιστικής ανάπτυξης στο Τσέρι, Λευκωσία

Αριθμός αναφοράς: 8372

€ 200.000 (-9,09%) € 220.000
Ενδεικτική τιμή

Περιγραφή

Το ακίνητο αποτελεί μερίδιο (25,35%) μιας ημιτελούς οικιστικής ανάπτυξης στο Τσέρι. Βρίσκεται 230μ από τον κεντρικό δρόμο που συνδέει τη Λευκωσία με το Τσέρι και 1 χλμ. από το 2ο Δημοτικό Σχολείο Τσερίου.

Το μερίδιο της γης που αντιστοιχεί στην Gordian είναι 603 τ.μ. Το αντίστοιχο μερίδιο της ανάπτυξης προοριζόταν να περιλαμβάνει δύο ημι-ανεξάρτητες κατοικίες στο νότιο τμήμα, μια πολυκατοικία (αποτελούμενη από 8 διαμερίσματα) στο κέντρο και δύο ανεξάρτητες κατοικίες στο βόρειο τμήμα.

Επί του παρόντος, εντός του τεμαχίου υπάρχουν δύο ημιτελείς ημι-ανεξάρτητες κατοικίες στη νότια πλευρά. Κάθε κατοικία διαθέτει συνολικό καλυμμένο εμβαδόν 162 τ.μ. και μετά την ολοκλήρωση θα αποτελείται από τρία υπνοδωμάτια.

Το ακίνητο προσφέρει εγγύτητα σε όλες τις ανέσεις και παρέχει εύκολη πρόσβαση στο κέντρο της Λευκωσίας καθώς και στον περιμετρικό δρόμο Λευκωσίας.

Έχει εκδοθεί άδεια διαχωρισμού του τεμαχίου σε τρία οικόπεδα.

Υπάρχει συμφωνία διανομής σε ισχύ.
Το ακίνητο ανήκει στην Gordian Holdings Limited.

Κύρια Χαρακτηριστικά

3 Δωμάτια
2 Μπάνια
ΦΠΑ
Ναι
Κατάσταση Κατοχής
Κενό
Ποσοστό Μεριδίου
25,35 %

Αριθ. Εγγραφής
2/267
Φύλλο/Σχέδιο
30/37W1
Αριθμός Τεμαχίου
315
Πολεοδομική Ζώνη
ΚΑ6

Επιφάνειες

Καλυμμένο εμβαδόν
324 μ 2
Συνολικό καλυμμένο εμβαδόν
324 μ 2
Εμβαδόν γης
603 μ 2

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Δωμάτια
3
Μπάνια
2

Τεχνικά Χαρακτηριστικά